1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ضیافت افطار

دیدار رئیس دانشگاه با دانشجویان در ضیافت افطار خوابگاه حضرت زینب(س)

دیدار رئیس دانشگاه با دانشجویان در ضیافت افطار خوابگاه حضرت زینب(س)

 دکتر پیوندی رئیس دانشگاه در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان از خوابگاه دخترانه حضرت زینب(س) بازدید و در ضیافت افطار دانشجویان شرکت کرد.

این بازدید شامگاه سه شنبه ۳۰ خرداد ماه با حضور دکتر پیوندی رئیس دانشگاه، دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر جرجانی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه، جمعی از مسئولین و مدیران حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و با حضور دانشجویان ساکن در خوابگاه مذکور برگزار گردید. 
 
دکتر پیوندی در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دانشجویان ساکن در خوابگاه حضرت زینب(س) بیان نمود: خوابگاه های ما با مسائل عدیده ای مواجه است که برخی از خوابگاه ها وضعیت قابل قبول و برخی دیگر نیز با کاستی هایی مواجه است که این مسئله تلاش بیشتر همکاران بنده را در معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه می طلبد که این بزرگواران نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند. 
 
دکتر پیوندی افزود: به این نکته واقف هستیم که با وجود تلاش های بی شمار، هنوز مشکلات به طور کامل و آن گونه که مورد انتظار است، مرتفع نگردیده است. رئیس دانشگاه در همین راستا گفت: مقداری نیز به ما حق بدهید چرا که مسائل بسیار و اعتبارت محدود است اما تا آن جایی که در توانمان باشد محیطی را برای شما عزیزان فراهم می نماییم که دغدغه ای جز درس خواندن نداشته باشید. 
دکتر پیوندی اذعان داشت: فلسفه وجودی خوابگاه ها، فراهم نمودن فضایی آرام همراه با آرامش روحی است تا دانشجویان بدون دغدغه به کسب علم بپردازند و وظیفه ما مسئولین حفاظت از شما دانشجویان عزیز است. وی در ادامه سخنان خود تأکید نمود: برای مرتفع نمودن مسائل موجود در این خوابگاه بنده و دکتر خانی جزنی برنامه هایی را در نظر داریم که بخشی از آن ها در فصل تابستان علمی می گردد و برخی دیگر نیز نیازمند زمان و همچنین سعه صدر شما دانشجویان فرهیخته است. 
 
دکتر پیوندی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به ظرفیت بالای دانشجویان در این دانشگاه افزود: با وجود ۱۴۰۰۰ نفر دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ما توانستیم به تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه بدهیم. این نکته را نیز بگویم که وضعیت فعلی خوابگاه ها به نسبت سال گذشته بهتر گردیده است اما همان گونه که ملاحظه می فرمایید با ایده آل ها فاصله داریم که انشاءا... با کوشش همکاران به آن خواهیم رسید.
 
وی افزود: شما دانشجویان، آینده سازان جامعه هستید و نباید نا امید باشید چرا که با عشق و علاقه در این مسیر گام نهادید. همچنین دکتر پیوندی ضمن اشاره به جایگاه ارزشمند ورزش، فراهم نمودن فضا برای این امر را مهم دانست و بیان نمود: این مهم باید با جدیت بیشتری دنبال شود و ما مسئولین نیز باید حداقل ها را در خوابگاه ها بدین منظور فراهم نماییم. 
دکتر پیوندی در خاتمه سخنان خود گفت: امیدوارم که وضعیت خوابگاه ها به نسبت گذشته مطلوب تر گردد و خداوند نیز این توفیق را به ما بدهد که بتوانیم به خوبی به وظیفه مان عمل نماییم. 
در ادامه این نشست دکتر خانی جزنی اظهار داشت: موارد متعددی در این نشست مطرح شد، که باید شنیده و به آن عمل شود. وی گفت: یکی از افتخارات دانشگاه این است که توانسته است اسکان صد در صدی به دانشجویان متقاضی در خوابگاه ها بدهد. 
 
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بیان نمود: ما برای اسکان کلیه دانشجویان در فصل تابستان فرم هایی را طراحی کرده ایم و درخواستمان از شما عزیزان این است که فقط دانشجویان نیازمند آن را تکمیل نمایند. 
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با وجود حمایت های دکتر پیوندی، ما با ظرفیت محدود بودجه روبرو هستیم که این محدودیت در کل دانشگاه ها وجود دارد و فقط مختص به این مجموعه نیست به همین علت باید کارها الویت بندی و با سعه صدر انجام گردد چرا که همه مسائل احتیاج به برنامه و زمان دارد که امیدوارم مسائل مطروحه از سوی شما عزیزان در کوتاه مدت برطرف شود. 
 
همچنین در پایان این نشست با حضور ریاست دانشگاه و مسئولین از ساکنین اتاق های نمونه بهداشتی که در هفته خوابگاه ها، پایش و برگزیده شده بودند، با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.
 


٠٩:١٠ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤٨٠٣٥    /    تعداد نمایش : ٨١٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.