1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اسکان 245 دانشجویی بهمنی

اسکان کل متقاضیان خوابگاه در بهمن ماه امسال

به گزارش واحد اسکان اداره خوابگاهها، براساس لیست سنجش پذیرفته­شدگان این نیمسال در آموزش کل دانشگاه، اسامی و تعداد دانشجویان شهرستانی واجد شرایط استخراج و به تفکیک رشته تحصیلی به خوابگاه­های مرتبط  جهت پذیرش اعلام گردید.

 به منظور  اطلاع رسانی دقیق و شایسته به دانشجویان  نحوه درخواست خوابگا­ه­ در سامانه اسکان به صورت ارسال پیامک به کلیه واجدین شرایط  خبر رسانی انجام شد.

ضمن اینکه اخبار مربوط فرایند درخواست خوابگاه و چگونگی دریافت پاسخ ، به تفصیل در سامانه اسکان پرداخته شد در این پیامک نیز به مهلت تنظیم تقاضانامه از تاریخ 23 دیماه لغایت 20 بهمن اشاره شد

در مهلت تعیین شده کلیه درخواستهای و مدارک الصاق شده ازجمله: تعهد محضری و فرم محارم مخصوص متقاضیان دختر، بررسی و کلیه دانشجویان دختر و پسر واجد شرایط شهرستانی اسکان داده شدند.

تعدادکل دانشجویان شهرستانی 245 نفر که  123 دختر و 122 پسر در رشته های پزشکی، پرستاری و مامایی، دندانپزشکی، سلامت و تغذیه  اعلام شد. از این گروه 110 دانشجوی دختر و 96 دانشجوی پسر شهرستانی متقاضی خوابگاه، اسکان داده شده اند. دختران در خوابگاه‌های الزهرا(س)، سمیه و گل نرگس و پسران در خوابگاه­های امام علی(ع)، ولیعصر(عج) و فردوس ساکن گردیدند.

 

 لازم به ذکر است علاوه بر آمار فوق تعداد 57 دانشجو، 32 دختر و 25 پسر ساکن حومه تهران و استان البرز پس از اتمام اسکان  دانشجویان شهر های دور دست ، در صورت وجود ظرفیت خالی ، جهت اسکان یک ترم تصمیم­گیری خواهد شد.

 در پایان پس استقرار کامل جهت آشنایی هرچه بیشتر ایشان با قوانین خوابگاه، جلسات توجیهی با حضور سرپرست خوابگاه برگزار خواهد می­گردد.

 


١٠:٥٤ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٩٠٨    /    تعداد نمایش : ٥٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.