1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاونت دانشجویی از واحد های تحت پوشش

معاون دانشجویی فر هنگی دانشگاه با مسئولین ادارات مدیریت دانشجویی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: جلسه مشترک دکتر کدخدازاده با مدیر امور دانشجویی و روسای ادارات این مدیریت در روز 3شنبه 28آذر ماه در دفتر مدیریت امور دانشجویی برگزار شد.

دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در این جلسه ضمن اشاره به مسئولیت خطیر مدیریت امور دانشجویی اظهار کرد: در این حوزه اداره خوابگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است و هر فرد مسئولی در خوابگاه باید در نظر داشته باشد که دانشجویان این دانشگاه نخبگان کشور هستند و باید از منزلت ویژه ای برخوردار گردند. وی اظهار کرد: محیط خوابگاه ها باید محیطی سراسر شور و نشاط باشد و این مهم مگر با همراهی مسئولین خوابگاه ها میسر نمی شود.

دکتر کدخدازاده همچنین با تأکید بر نقش مهم دانشجویان در دانشگاه افزود: مدیریت ها باید به سمتی روند که در تصمیم سازی ها و اجرای آن ها از مشارکت دانشجویان نهایت استفاده به عمل آید.

وی در ادامه به اهمیت اطلاع رسانی دقیق و به موقع خدمات ارائه شده در هر یک از حوزه ها  پرداخت و افزود .نظر سنجی های انجام شده به صورت دقیق  با تعداد شرکت کنندگان در نظر سنجی و نتایج حاصله از آن به اطلاع دانشجویان رسیده شود . معاون دانشجویی ضمن اشاره به اشکالات موجود در امر آموزش ضمن خدمت همکاران  تاکید بر اصلاح روند موجود نمود و اضافه کرد برای آموزش می توانیم از پتانسیلهای موجود در دانشگاه استفاده کنیم  واین موجب توانمند سازی هر د و قشر کار مند و دانشجو می‌گردد.

معاون دانشجویی و فر هنگی دانشگاه با تاکید بر ارائه غذای سالم و نظارت دقیق برتهیه و تو زیع مواد غذایی سالم  در  تعاونی های دانشکده ها توسط مدیریت دانشجویی به نقش آموزش در این راستا اشاره کرد  و گفت : قسمتی از سایت را به آموزش طبایع  و طب سنتی اختصاص بدهیم و همه ابزار های تکنولوژی را به خدمت آموزش در آوریم.آموزشها باید  جذاب ،کوتاه ، ملموس و قابل درک باشند .

 وی در حوزه فناوری اطلاعات نیاز به نرم افزار جامع ارائه خدمت به دانشجویان  را از اولویتهای این حوزه خواند و بر انجام آن تاکید کرد .

 دکتر کد خدا زاده  با توجه به اعلام  ظرفیت 500 نفره کار دانشجویی در کل دانشگاه  و حدود ظرفیت 180 نفره مشغول در حوزه دانشجویی از سوی اداره رفاه  بر تدوین شیوه نامه انجام کار دانشجویی تاکید داشتند و افزودند :  با هدفمند کردن کار دانشجویی میتوان از استعدادهای  جوان دانشگاه در رشد شکوفایی دانشگاه بهره مند شد .    

شایان ذکر است در این جلسه نریمانی مدیر امور دانشجویی ضمن تبیین مسئولیت ها و حیطه وظایف هر اداره اظهار داشت: مدیریت امور دانشجویی مدیریتی چند وجهی است که در آن خدماتی مهم و موثر به دانشجویان ارائه می گردد، که تأخیر یا کوتاهی در ارائه این خدمات، خطرات غیرقابل جبرانی را به همراه دارد.

گفتنی است در این جلسه هر یک از روسای ادارت مدیریت امور دانشجویی ضمن اشاره به وظایف و مسئولیت ها، به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند. و از رهنمونهای معاونت دانشجویی بهره مند شدند .


١٥:٣٢ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٨٧٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.