1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت دانشجویی برگزار کرد:

جلسه توجیهی شرکت های حاضر در مناقصه امور ایاب و ذهاب دانشجویی سال97

به گزارش واحد خب مدیریت امور دانشجویی: امروز شنبه  21/11/96  جلسه توجیهی  شرکتهای حاضر در مناقصه ایاب و ذهاب دانشجویی  با هدف افزایش رضایتمندی و بهره‌مندی از خدمات شایسته و مطلوب در سال1397  در محل دفتر مدیریت امور دانشجویی با حضور نریمانی مدیر دانشجویی، میثاقی نژاد مسئول حراست معاونت دانشجویی و فرهنگی ،اقوامی کارشناس مسئول  ناظر بر ایاب و  ذهاب دانشجویی و تعدادی از نمایندگان شرکت مذکور برگزار گردید.

در این نشست  نریمانی مدیر امور دانشجویی به مرور مفاد مهم مندرج در بند های مناقصه پرداخت و به بکار گیری نیروهای زبده و توانمند از سوی شرکت برنده مناقصه تاکید کرد و افزود :  با توجه به پراکندگی خوابگاه‌های دانشجویی و دانشکده ها و بیمارستانها  و قرارداشتن این مراکز در محدوده طرح ترافیک  و بر خورداری از حساسیت ویژه  لازم است  با جدیت بیشتری در امر خدمات دهی  اقدام  نمائیم .

مدیر امور دانشجوی ضمن اشاره به حساسیت کار با دانشجو  بر سلامت  جسم و روح و رفتار رانندگان ، وضعیت ظاهری وسایل نقلیه مورد استفاده و نوع و کیفیت آنها  بر اساس سال ساخت   تا کید کرد و به بحث و برسی پیرامون این مسئله پرداخت .

وی در ادامه حفظ آرامش در مجموعه را اساس کار دانست و گفت : حفظ آرامش دانشجویان ، پرسنل و رانندگان شرکت برنده مناقصه به عنوان مهمترین شرط واگذاری امور ایاب و ذهاب دانشجویی است   و امید واریم در بستر صداقت، کار آمدی و مدیریت قوی به این آرامش دست یابیم .

 در ادامه جلسه  اقوامی کارشناس مسئول ناظر بر ایاب و ذهاب دانشجویی تغییرات و نوسانات سرویس ها در مقاطع مختلف سال تحصیلی بر شمرد که ، شامل تعطیلات تابستان و عید نوروز ، و تغییرات عمده برنامه­­ی سرویس ها در زمان امتحانات پایان سال تحصیلی می‌باشد و در ادامه افزود با همکاری و تعامل سازنده فی میباین می توان بر تمام این تغییرات و سختی ها غلبه کرد.

 در پایان جلسه،  میثاقی نژاد مسئول حراست  معاونت دانشجویی به شرایط خاص حاکم بر حوزه دانشجویی و نحوه سرویس دهی  به دانشجویان و تفاوت برنامه ریزی در  سرویس دهی به کار کنان و دانشجویان اشاره کردو حساسیت و دقت بالا در امر دانشجویی را متذکر شد.   

در پایان مقرر شد با توجه به شرایط ویژه حوزه دانشجویی و در نظر گرفتن توانمندی های خود  موسسات  متقاضی شرکت در این مناقصه  مدارک خود ر تا 23 بهمن به این مدیریت تسلیم  کنند تا در 24 بهمن با حضور مسئولین مر بوطه مناقصه انجام پذیرد.


١٦:٣٤ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨٠٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.