دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 29814
 بازدید امروز : 97
 کل بازدید : 955840
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.27
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار شورای صنفی 

 

 

 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشجو باید مهارت افزایی کند

نشست دبیران شورای صنفی با مسئولین دانشجویی و فر هنگی

نشست مشترک  مدیران و مسئولین  معاونت دانشجویی و فرهنگی با  دبیران شورای صنفی خوابگاه‌ها در تاریخ 7/12/96 ساعت 15 لغایت 18، در سالن جلسات معاونت دانشجویی فر هنگی برگزار شد.

دکتر کد خدا زاده ضمن خیر مقدم به دانشجویان به سوال دانشجویان در خصوص حکم  داوود نعمتی  پرداختند و گفتند : ادبیات فضای مجازی بسیار خوشایند  من نیست در زمانی که به راحتی میتوانید با مسئولین از جمله معاونت ارتباط بگیرید و رو در رو حرف بزنید وسوالات و مسائل خود را طرح کنید  فرهنگ مکتوبات  مجازی و  عمومی  مقبول و شایسته نیست .

وی در ادامه به بیان اجرای احکام انضباطی پرداخت و افزود: در صورت احراز تخلف و وجود مستندات و ادله کافی بروز تخلف شورای بدوی طی مصاحبه ای که انجام میدهند حکم کار شناسی را اعلام میکنند این حکم تا زمانی که در شورای تجدید نظر تایید نشود قابل اجرا نمی باشد .

دکتر کد خدا زاده اضافه کرد برخی از تخلفات درحیطه دانشگاه است پس از در خواست  شورای تجدید نظر در این شورا ، اسناد و مدارک احزاز می‌شود و کلیه مستندات تخلف بررسی می شود و چنانچه در حیطه دانشگاه باشد  مورد  بررسی قرار می‌گیرد و  رای نهایی با رافت اسلامی  صادر می‌شود و لی برخی از تخلفات در حیطه دانشگاه نیست .

وی درادامه به روحیه پرسش گری دانشجویان تاکید کرد و گفت  : قبل از هر اقدامی  پرسشگری  صورت پذیرد  تا به  جوانب قانونی کار واقف شوید و چنانچه مطالبه گری عقلانی و حقیقی باشد  ما نیز در رسیدن به مطالبات به حق و منطقی  دانشجویان  مشارکت فعال خواهیم داشت  و با این تعامل مسیر هموار تر خواهد شد. و امید واریم گفتگو ها  به جای فضای مجازی دردر فضای حقیقی صورت گیرد

 

دکتر کد خدا زاده در پایان دانشجویان را به  مشارکت همه جانبه در امور مر بوط به خود  در حیطه رفاهی و علمی دعوت کرد  و اشاره کرد:  دانشجو باید مهارت افزایی کند  و به سمت ایجاد  شرکتهای تعاونی حرکتقدم بردادرد دانشجو باید در این مشارکتها با صنوف و کارگاه‌ها و تو لیدات آشنا شود تا پس از تحصیل با کارآفرینی برای خود و جامعه منشا اثر باشد

 وی همچنین به دانشجویان را ترغیب کر د جهت نیل به اهداف  قانونی اول مجوز بعد حرکت  موثرتر و کارآمد تر می‌باشد .

 در ادامه آقای نریمانی در پاسخ به سوال دانشجویان در خصوص ایمنی سازی خوابگاهها  اشاره کرد : اخیرا کمیته ایمنی سازی دانشگاه توسط ریاست دانشگاه تشکیل و احکام اعضا صادر گردید تا در این خصوص اقدامات اساسی صورت پذیرد  همچنین بازدیدهای خود خواسته سازمان اتش نشانی از اماکن تحت پوشش خود مزید بر علت شد .

محمد رضا نریمانی پیرو سوال بعدی دانشجویان پیرامون لغو سرویسهای دانشکده ها  توضیح داد از دانشکده پرستاری گزارشی دریافت شد که پیگیری های لازم جهت برقراری سروصورت گرفت  .

در ادامه مدیر امور دانشجویی  پیرامون  تفکیک دانشجویان در خوابگاهها  افزود : این تفکیک براساس برآورد های انجام شده از بودجه و بعد مسافت و ..... در نظر گرفته شده است  و شهر وند 1 و 2 مورد نظر نمیباشد و اساسا این تفکیک از نظر ما مورد قبول نیست

 معاون مدیریت فرهنگی و فوق برنالمه در مورد اردو های دانشجویی گفت : کمبود بودجه و محدودیتهای اردو های خارج شهر را ازجمله محدودیتهای اردو ها نام برد 

 در این جلسه 2ساعت و نیمه   دانشجویان  به به بحث و برسی پیرامون مسائل  مر بوط در حوزه رفاهی تربیت بدنی و فرهنگی دانشکده ها و  خوابگاههای خود پر داختند  که  قرار شد  با پیگیری های خود در اسرع وقت حل شود .


١٥:٣١ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٨٨٧٨    /    تعداد نمایش : ٥٧٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.