1 2 3 4
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیریت امور دانشجویی

بازدید وزیر محترم بهداشت از خوابگاه امام علی (ع)

به گزارش مفدا بهشتی : همزمان با هفتمین روز از ماه پر فیض رمضان وزیر بهداشت مهمان دانشجویان روزه دارخوابگاه امام علی (ع) شد.

در این دیدار دکتر عین اللهی وزیر بهداشت به همراه دکترشیراوژن معاون فرهنگی و دانشجوئی ،دکتر زالی رئیس دانشگاه و هئیت همراه در جمع صمیمانه دانشجویان با ایشان به گفتگو پرداخته ودر جریان مطالبات ایشان قرار گرفتند .

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه دانشجویان عضوی از خانواده ما هستند، بر فراهم نمودن امکانات رفاهی تاکید کرد وافزود : ایجاد رفاه و آسایش دانشجویان به منظور رشد و شکوفایی استعداد دانشجویان از وظایف ذاتی ماست .

ایشان دغدغه مندی دانشجویان برای ارتقای آموزش و هوشیاری آنها نسبت به مسایل جامعه را مایه افتخار دانست و اهمیت پژوهش ،آموزش و دانشجو پروری را پایه اصلی دانشگاه توصیف کرده و خاطر نشان کردند آینده کشور به کنش دانشجویان گره خورده است .

در این دیدار دکتر شیر اوژن معاون دانشجوئی و فرهنگی وزارت بهداشت ضمن اشاره به وجود استعدادهای برتر و نخبگان کشوری در دانشگاه برضرورت بهبود وضعیت رفاهی دانشجویان تاکید کرد و افزود : با وجود چالشهای آموزشی و رفاهی پیش رومی توانیم با انگیزه و تلاش به موفقیتهای علمی دست یابیم و نکته مهم این است در مواجهه با این موانع نباید ناامیدانه متوقف و تسلیم شرایط شد .

بازدید کنندگان با همراهی دکتر اسماعیلی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ، دکتر خدادوست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه امکانات رفاهی وضعیت خوابگاه امام علی (ع) را مورد ارزیابی قرارداد .

در پایان وزیر بهداشت پس ازاقامه نماز جماعت ،افطار را در کنار دانشجویان میل کردند .  

 


٠٧:٢٦ - سه شنبه ٢٣ فروردين ١٤٠١    /    عدد : ١١٥٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.